Gezer İkinci El Eşya Logo
MENÜ

Hakkımızda

Toptan üretim, perakende ve e-ticaret ile başlayan girişimcilik serüvenini başarıyla geliştirmiş ve bu serüveni şube ile en üst seviyeye çıkarmıştır. Önce kullanıcı stratejisi ve ayrıcalıklı müşteri portföyümüz marka değerini doğru bir şekilde artırmamızı ve değerini ikiye katlamamızı sağladı. Bu serüvende küresel standartlara saygı duyuyor, kararlılık ve güven ilkeleriyle yola çıkıyoruz. Otorite yolunda kalarak, sayısız müşteriye sürekli olarak en iyi hizmet ve ürün ile hizmet veriyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana profesyonellik, empati, dürüstlük ve açık fikirliliğimizde istikrarlı bir büyüme göstererek e-ticaret dünyasında saygın bir konuma yükselme hakkını kazandık.

Misyonumuz

Markamız; Gezer Spot tüketicilere en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmak amacı ile kurulmuştur. Markalarımız aracılığıyla yapılan tüm alışverişler için sıfır kayıp, hızlı teslimat ve iptal/iade/değişim bilinci yaklaşımı ile müşteri temsilcilerimizle en keyifli alışveriş deneyimini yaşatıyoruz.

Vizyonumuz

Sektördeki en son trendleri ve kullanıcı alanının güncel ihtiyaçlarını takip ederek, en son teknolojiyi birleştiren, en iyi ekip arkadaşlarını ve güçlü ve profesyonel yönetim yönetimini takip eden ve en yüksek tüketici haklarını sağlayan bir hizmet sağlayacağız.

Hedeflerimiz: E-ticaret camiasında kullanıcı deneyimi için en iyi ziyaretçi memnuniyetini elde ederek, kamuoyunda tanınırlık kazanıyor ve web sitemizden sorunsuz ve memnun tüketiciler olarak ayrılmalarını sağlıyoruz.

Örnek niteliklerle misyonumuzu genişleterek projeler yürütmeye devam eden markamız, sistemli bir şekilde müşteri memnuniyetini sağlamakta ve güçlü bir iş gücü içerisinde problem odaklı çalışma anlayışı ile başarılı işlere imza atmaktadır. Standartların üzerinde kaliteli liderlik ile başarıya katkı sağlamaya devam edeceğiz. 

0%