Gezer İkinci El Eşya Logo
MENÜ

Kayseri İkinci El Buzdolabı

Kayseri İkinci El Buzdolabı

2. El Buzdolabı

Beyaz eşyaların çok pahalı olduğu günümüz şartlarında spot eşyalara daha fazla önem vermekteyiz. Spotçulardan eşya aldığımızda hep kafamızda bazı düşünceler olmaktadır. Arızalı çıkarsa, çabuk bozulursa vs. gibi. Aslında bu gibi sorunlar birinci elde de yaşamanız da mümkündür.

2.El Eşyayı Kayseri'de Nereden Alabilirim?

Özellikle öğrencilerin ve kısa süreli konaklama planları için Kayseri ikinci el buzdolabı arayışı bulunmaktadır. Kayseri'de spot ürünler üzerine hizmet veren Gezer Spot buzdolabı ve diğer beyaz eşyaları bünyesinde bulundurmaktadır. Evinize, ofisinize, iş yerinize Kayseri ikinci el buzdolabı gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

2. El Buzdolabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dış estetik görünümünde fiyat performans ilişkisini etkileyen nedenler katlanılabilir düzeyde mi. Mesela çok güzel ve yeni bir buzdolabı üzerindeki çizikten ya da çok hafif bir estetik görünüşten dolayı çok uygun fiyata spotcudadır. Bu fiyata bu görünüş katlanılabilir mi. Hiç olmazsa sizin tadilat yetenekleriniz ile evinize uyumlu hale getirebilir misiniz? Bu sorulara göre baktığınız dolabı satın alabilirsiniz.

Satıcının kendi tamir alanı var mı garanti verebiliyor mu bu konuları mutlaka sorunuz. Kendi tamirini yapan spotçular sattığı ürünler hakkında daha detaylı bilgi verebilirler.

  • Küf, pas, iç parçalarının kırık olup olmadığına dikkat ediniz.
  • Alacağınız modelin ilk el fiyatı ile ikinci el fiyatı arasındaki farka göre karar veriniz.
  • Alacağınız dolabın evinize uygun olup olmadığını anlamak için önceden ölçüleri belirleyiniz.
  • Bunun gibi kafanızda alçağınız buzdolabına ait bilgileri önceden planlayınız.

    0%