Gezer İkinci El Eşya Logo
MENÜ
ildem ikinci el eşya

Kayseri İldem İkinci El Eşya

İnsanların hayatını kolaylaştıran ve daha konforlu hale getiren beyaz eşyalar, mobilyalar ve çeşitli araç-gereçler temin edilirken optimum fayda ve maliyet gözetilmektedir. Bu durum, ihtiyaçların ve tercihlerin sınırsız, kaynakların ise tükenebilir olduğu düşünüldüğünde gayet makul bir uygulamadır.

Söz konusu durum çerçevesinde siz de ihtiyacınız olan eşyaları ararken İldem ikinci el eşya pazarına göz atabilir gerek ikinci el gerek spot eşyalar arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Eşya Tedariği Kapsamında Sunulan Hizmetler

İldem ikinci el eşya tedarikçisi olarak verilen hizmetler ikinci el beyaz eşya, ikinci el mobilya spot eşya ve ikinci el buzdolabı satışı olarak sıralanabilir. Ayrıca, kullanmak istemediğiniz ve satmayı düşündüğünüz eşyalarınız da piyasa değeri üzerinden uygun fiyatlarla alınır.

Eşya satışında veya eşya alımında ilgili ürünlerin nakliyesi firma yetkileri tarafından gerçekleştirilmektedir. Nakil esnasında ürünlerin uygun şekilde paketlenmesinden, taşınmasından ve teslim edilmesinden firma sorumludur.

Ürün Çeşitliliği ve Müşteri Memnuniyeti

Tüm ihtiyaçlarının karşılanması için geniş bir ürün çeşitliliği ile faaliyetlerini sürdüren Gezer Spot her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yetkili satıcılardan temin ettiği dayanıklı ve uzun süreli kullanım imkânı bulunan ürünleri müşterilerine sunar.

Ürünler arasında koltuk, masa, sehpa gibi mobilyalar veya buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın tarzı beyaz eşyalar bulunur. Ayrıca birçok mutfak eşyası da gezer spottan temin edilebilir. Soru, talep veya önerileriniz için gezerikincielesya.com adresi üzerinden firma yetkililerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

İldem İkinci El Eşya
İldem İkinci El Eşya
İldem İkinci El Eşya
0%