Gezer İkinci El Eşya Logo
MENÜ
erkilet ikinci el eşya

Kayseri Erkilet İkinci El Eşya

Yeni bir ev alındığında yeni eve yeni eşya alınmalı düşüncesi hayli yaygındır. Fakat kullanılan eşyaları elden çıkarmak mesele olur. En yakınlarımıza veya tanıdıklara eşyalar verilmek istendiğinde gelip almazlar veya taşıma sorun olur. Sosyal medyada veya internet sitelerinde satılmak istenildiğinde çok düşük fiyatlara almak isterler veya ilan satılmadan silinir.

Eşyalar Yerinden Alınıyor

İkinci el eşyalarınızı değerinde satmak için Kayseri'de bulunan Erkilet ikinci el eşya firmamız olan Gezer Spotu arayabilirsiniz. Her bir mobilya veya beyaz eşya değerinde satın alınarak yeni sahipleri için mağazamızdaki yerini alır. Firmamıza ait araçlarımızla özenle taşınır ve eşya sahiplerinden malzemelerin aşağıya veya yol üzerine indirmeleri talep edilmez.

Neden Eşyalarımı Satmalıyım?

Öncelikle sağlam ve kullanışlı eşyaların çöpe veya hurdaya gitmemesi ve ülke ekonomisine katkı sağlanması amacıyla satılmalıdır. Birinin eski eşyası başkasının yeni mobilyası olabilir. Mağazamızdan birçok hemşerimiz alışveriş yapmakta ve Erkilet ikinci el eşya çeşitlerini incelemeye gelmektedir.

Kimler İkinci El Eşya Alır?

Hiçbir deformasyonu, kırık veya arızası olmayan ikinci el eşyaları herkes satın alabiliyor. Öğrenci evleri için hem ucuz hem de kaliteli mobilya ve beyaz eşyalar vazgeçilmez seçenek olmaktadır. Yeni bir işyerinin kuruluş masraflarını azaltmak için de ikinci el ofis mobilyaları tercih edilmektedir.

Evinizden veya ofisinizden alınan mobilya ve beyaz eşyalar Gezer Spot mağazasında kontrolden geçerek varsa eksiklikleri giderilir, temizliği yapılarak tozlarından ve lekelerinden arındırılır. Beyaz eşyalar satış öncesi kontrolden geçirilerek sağlam ve çalışır vaziyette teslim edilir.

Erkilet İkinci El Eşya
Erkilet İkinci El Eşya
Erkilet İkinci El Eşya
0%